خبرهای ویژه

» دانستنی های سفر » اقامت در ترکیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۰

 16 بازدید

اقامت در ترکیه

از آنجائیکه کشور ترکیه در دو دهه اخیر با رشد اقتصادی و همراه با آن با رشد های رفاه نسبی زندگی روبرو بوده است،معمولا در منطقه خاور میانه به منظور مهاجرت دائم یا مهاجرت موقت و برنامه ریزی برای اخذ اقامت از کشورهای توسعه یافته دیگر مورد توجه عده ای از علاقمندان به بهبود کیفیت […]

از آنجائیکه کشور ترکیه در دو دهه اخیر با رشد اقتصادی و همراه با آن با رشد های رفاه نسبی زندگی روبرو بوده است،معمولا در منطقه خاور میانه به منظور مهاجرت دائم یا مهاجرت موقت و برنامه ریزی برای اخذ اقامت از کشورهای توسعه یافته دیگر مورد توجه عده ای از علاقمندان به بهبود کیفیت زندگی با روش مهاجرت بوده است.

اقامت ترکیه مانند هر کشور دیگری تابع قوانینی است که در صورت اطلاع از آنها از یکسو و از سوی دیگر استفاده از کارشناسان مطلع از روند این مسیر ها میتواند مسیری اسان تلقی شده که در وقت و سرمایه علاقمندان به این مسیر اتلافی بوجود نیاید.

کارشناسان شرکت ترکیه لایف مستقر در استامبول که سالهاست به امر مشاوره و اجرای اخذ اقامت برای ایرانیان عزیز مشغول بوده اند،بهترین مسیرها و با صرفه ترین روش ها را برای شیوه های قانونی اقامت در ترکیه را در اختیار متقاضیان گذاشته تا در صورتیکه اهداف بلند مدت تری نسبت به اخذ اقامت از کشورهای آمریکای شمالی و اروپا را دارند در ابتدای حرکت خود دچار توقف و از دست رفتن سرمایه خود نشوند.

بهترین روشهای اقامت در ترکیه را میتوان به این شرح ذکر نمود:

الف) اقامت در ترکیه با روش ثبت شرکت رسمی

ب) اقامت در ترکیه بوسیله خرید ملک در ترکیه

ج)اقامت در ترکیه با پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر ترکیه

د)اقامت در ترکیه با اخذ ویزای کاری

هـ)اقامت ترکیه با ازدواج

هرچند تمام روشهای اقامت ترکیه که ذکر شد ،روشهای قانونی میباشند اما معمولا افراد صرفنظر از سرمایه گزاری مثلا در ملک ،معمولا اقامت در ترکیه را بوسیله اقامت های یکساله و دوساله ترکیه آغاز نموده تا علاوه بر محک زندگی و روند کار در این مسیر تصمیم های نهایی خود را برای اقامت دائم ترکیه یا اخذ اقامت از سایر کشورها ،بگیرند.

کارشناسان ترکیه لایف با توجه به پرونده های متعدد اقامت های گوناگون ،در خصوص اقامت یکساله و دوساله ترکیه از تبحر خاصی برخوردار بوده که علاوه بر جلوگیری از صرف هزینه های بدون توجیه ،در زمان پروسه کارهای اداری نیز صرفه جویی به عمل می آورند.

لازم به ذکر است شرکت ترکیه لایف با توجه به ایجاد کسب و کارهای موفق برای متقاضیان اقامت در ترکیه ،تجربه خوبی برای راه اندازی کار و اشتغال برای خود افراد یا جستجوی کار متناسب با سن و روحیه افراد در سیستم های اقتصادی ترکیه دارد.

بدیهی است برای افرادی که قصد مهاجرت به یک کشور را دارند یکی از مهمترین گزینه ها تعیین وضیع اشتغال در آن کشور خواهد بود.

کارشناسان ما بصورت دائم آماده پاسخگویی برای تمامی سوالات و راهنمایی به منظور بهترین گزینه های اقامت در ترکیه میباشند.

ضمنا واحد اروپایی و آمریکای شمالی نیز در این شرکت برای متقاضیان مهاجرت به اروپا و کانادا روشهای قانونی و با هزینه های کاملا منطقی پیش بینی نموده که میتوانید از جزئیات آنها با تماس با ما اطلاع حاصل فرمائید.

اقامت در ترکیه میتواند به عنوان شرایطی برای انتخاب یک محل زندگی جدید یا انتخابی برای سکوی پرتاب مهاجرت به سایر کشورها تلقی گردد.دسته بندی : دانستنی های سفر
ارسال دیدگاه