خبرهای ویژه

» مشهد » ترافیک در خروجی ها مشهد سنگین است/ موج بازگشت زائران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۴

 22 بازدید

ترافیک در خروجی ها مشهد سنگین است/ موج بازگشت زائران

مشهد- همزمان با اتمام مراسم روز شهادت امام هشتم(ع)،موج بازگشت زائران آغاز شده و ترافیک در محورهای خروجی مشهد سنگین اعلام شده است. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با اتمام مراسم روز شهادت امام هشتم(ع)، موج بازگشت زائران آغاز شده و ترافیک در محورهای خروجی مشهد سنگین و در جاده های اصلی خراسان رضوی نیمه […]

کنترل ترافیک
مشهد- همزمان با اتمام مراسم روز شهادت امام هشتم(ع)،موج بازگشت زائران آغاز شده و ترافیک در محورهای خروجی مشهد سنگین اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با اتمام مراسم روز شهادت امام هشتم(ع)، موج بازگشت زائران آغاز شده و ترافیک در محورهای خروجی مشهد سنگین و در جاده های اصلی خراسان رضوی نیمه سنگین است.

 رئیس پلیس راه خراسان رضوی در همین رابطه گفت: ترافیک خودروها در جاده های این استان و خروجی های مشهد هم اینک سنگین و نیمه سنگین است.

سرهنگ هادی امیدوار افزود: ترافیک در آزادراه شهید شوشتری و جاده مشهد – چناران سنگین و در مسیر ملک آباد – نیشابور نیمه سنگین است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در جاده های مشهد به فریمان و مشهد به سرخس نیز ترافیک نیمه سنگین و در سایر مسیرهای جاده ای استان رفت و آمد خودروها پرحجم است.دسته بندی : مشهد
ارسال دیدگاه