خبرهای ویژه

» بیوگرافی و تصاویر ورزشکاران » عمارت جدید جیمز در لس آنجلس + تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۴

 20 بازدید

عمارت جدید جیمز در لس آنجلس + تصاویر

فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز به تازگی عمارت بزرگی در شهر لس‌آنجلس خریداری کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لبران جیمز، فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز که از او به عنوان بهترین بازیکن حال حاضر بسکتبال جهان یاد می‌شود به تازگی عمارت اعیانی جدیدی در محله «بِرِنت وود» شهر لس‌آنجلس به ارزش ۱۷ […]

لبران جیمز

فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز به تازگی عمارت بزرگی در شهر لس‌آنجلس خریداری کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لبران جیمز، فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز که از او به عنوان بهترین بازیکن حال حاضر بسکتبال جهان یاد می‌شود به تازگی عمارت اعیانی جدیدی در محله «بِرِنت وود» شهر لس‌آنجلس به ارزش ۱۷ میلیون پوند خریداری کرده است.

این عمارت، دارای ۸ اتاق خواب، ۹ حمام، سینما، سالن بدنسازی، اتاق ویژه استعمال دخانیات، سونا و حتی سطح شیبدار متحرک برای حرکت بین اتاق‌ها و اماکن مختلف این خانه ۱۴۷۰ متری مربعی است.

قرارداد لبران جیمز در تابستان سال آینده با تیم کلیولند به پایان می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی برود. با این حال، کارشناسان NBA معتقدند که نباید خریدن دومین خانه در لس آنجلس توسط این فوق ستاره را در حکم حضور او در یکی از ۲ تیم این شهر در نظر گرفت.

جیمز سال گذشته هم به خاطر بازی در یک فیلم هالیوودی، عمارتی در لس آنجلس خریده بود.دسته بندی : بیوگرافی و تصاویر ورزشکاران
ارسال دیدگاه