خبرهای ویژه

» ورزشی » کشتی خراسان با کار تیمی می تواند به اوج بازگردد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۹

 15 بازدید

کشتی خراسان با کار تیمی می تواند به اوج بازگردد

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی گفت: کشتی خراسان با کار تیمی و بدون پرداختن به حواشی دوباره می تواند به روز های اوج خود بازگردد.

 مسعود ریاضی صبح شنبه در جمع مربیان شرق کشور حاضر در کلاس دانش افزایی اظهارکرد: ورود مجدد به عرصه های قهرمانی را به هر قیمتی هم نمی خواهیم، بلکه باید با فضائل اخلاقی،انسانی و مرام پهلوانی همراه باشد.

وی اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف اگر سه سرمایه ورزشکاران، مربیان و علاقه مندان را در کنار هم داشته باشیم، قطعا می توانیم موفق باشیم.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: خراسان رضوی دارای استعداد های فراوانی است و از نظر استعداد، زیر ساخت، روش های بدنسازی و حتی تغذیه هیچ فرقی با موفق ترین استان ها نداریم. اما چرا استانی همچون خراسان رضوی که زمانی در سطح کشور همیشه مدعی قهرمانی بود حالا با قطب های کشتی کشور فاصله دارد؟.

ریاضی خاطر نشان کرد: اولین موضوعی که باید به آن توجه شود حذف حاشیه ها از کشتی است. حاشیه نه تنها در کشتی بلکه در تمام رشته های ورزشی قاتل استعدادها و توانمندی هاست. اگر می خواهیم دوباره به روزهای اوج خود بازگردیم باید هر چه که ما را از هدف دور می کند از خود دور کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از ابزار های لازم و مهم برای دور شدن از حاشیه، مدیریت خوب مربیان است که نباید بگذارند کشتی گیران در عرصه ورزش به چیزی غیر از کشتی فکر کنند. باید شرایطی را برای کشتی گیران فراهم کنیم تا دغدغه نداشته باشند و تمام تمرکز خود را روی کشتی بگذارند.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی ادامه می دهد: اگر کشتی گیری فضائل اخلاقی دارد، به دلیل مدیریت خوب مربی است. نباید اجازه دهیم احساسات بر ما غلبه کند. تصمیمات لحظه ای و از روی احساساتی که مربیان می گیرند، در سرنوشت شاگردانشان تاثیر گذار است.

ریاضی خاطر نشان کرد: هر استعدادی که در استان تمرین می کند، ارزشمند است حتی اگر در باشگاه رقیب تمرین کند. به نظرم کشتی خراسان با کار تیمی و بدون پرداختن به حواشی دوباره می تواند به روز های اوج خود بازگردد.دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه